Pradinis | Prenumerata | Apie mus | Paslaugos | Kontaktai | DUK Šiandien: Šeštadienis, rugpjūčio 27 d.
Užsisakykite „Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijų" 1 numerį NEMOKAMAI!  

XII „AAM aktualijų“ taurės boulingo turnyrą vėl laimėjo UAB „Grant Thornton Rimess“

2015-12-08 Nr. 46 (862)

XII kalėdiniame „AAM aktualijų“ taurės boulingo turnyre dalyvavo devynios komandos. Dar prieš prasidedant turnyrui UAB „Stekas“ komandos, po aštuonerių metų pertraukos vėl dalyvavusios turnyre, kapitonė Rita Vipartienė sakė, kad komandos nuotaika gera, nes ji sugrįžo ir tikisi trečią kartą laimėti taurę.

Turbūt geriausiai tradicinio turnyro nuotaikas išreiškė UAB „Rivilė“ viena vadovių Laima Urbonienė, rašiusi organizatoriams, kad „laukia nesulaukia nors kartą per metus pažaisti, pamatyti metus nematytus veidus, ramiai paplepėti… Jau toks amžius, kad ir nesijaudiname dėl to, kaip pasiseks“… Beje, turnyre savo komandą palaikė visi šios bendrovės vadovai.

Nebuvo linkę pasiduoti ir dviejų pastarųjų turnyrų laimėtojai – UAB „Grant Thornton Rimess“ komanda, diriguojama įmonės vadovo Genadijaus Makuševo.

Viltis būti pirmiesiems puoselėjo ir Lietuvos buhalterių ir auditorių komanda, vedama asociacijos prezidentės Danguolės Pranckėnienės. Joje žaidė ir penkių turnyrų laimėtojas – UAB „Audėjas“ vyriausiasis buhalteris Bogdanas Petniūnas.

Nežadėjo sudėti ginklų ir bene stabiliausių rezultatų nuolat pasiekianti ir jau septynis kartus pelniusi įvairių spalvų medalius draugiška ir jaunatviška UAB „Provisus“ komanda, kurią pirmyn vedė praėjusio turnyro geriausias žaidėjas Aurimas Bagdonavičius.

O ką parodys turnyro naujokė – UAB „Sostinės apskaita“ komanda, vadovaujama įmonės direktorės Linos Vaitonytės-Juchnevičienės?

Jau pirmoji partija parodė, kad šiemet pagrindinė kova vyks tarp UAB „Grant Thornton Rimess“, Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos, UAB „Provisus“ ir Lietuvos auditorių rūmų komandų. Abiejose partijose triumfavo UAB „Grant Thornton Rimess“ žaidėjai, surinkę 701 ir 684 taškus. Šiai ekipai tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

 

Turnyro rezultatai

Vieta Komanda Taškai

1

UAB „Grant Thornton Rimess“

1 385

2

Lietuvos auditorių rūmai

1 254

3

UAB „Provisus“

1 212

4

Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija

1 171

5

Vilniaus kooperacijos kolegija

1 146

6

UAB „Stekas“

1 140

7

UAB „Rivilė“

1 124

8

„AAM aktualijos“

901

9

UAB „Sostinės apskaita“

778

 

Papildomi prizai

Geriausia žaidėja – Agnė Kalvaitytė (UAB „Provisus“) – 222 taškai.

Geriausias žaidėjas – Saulius Čereška (LAR) – 348 taškai.

Geriausia kapitonė – Rita Vipartienė (UAB „Stekas“)

Geriausia trenerė – Vivina Kuncaitė (Vilniaus kooperacijos kolegija).

Prizas už debiutą – UAB „Sostinės apskaita“.

Už 6-ojo aukso medalio siekimą – LBAA komandos kapitonui Bogdanui Petniūnui.

Paskutinės minutės – Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijai.

Už paramą komandai – UAB „Rivilė“.

Už mokslą ir siekį tapti geriausiais buhalteriais – Vilniaus kooperacijos kolegijai.

 

Laikraščio leidėjos UAB „Apskaitos ir audito žinios“ direktorė Laisvė Linkuvienė pasveikino turnyro nugalėtojus ir prizininkus, nugalėtojams įteikė taurę ir aukso medalius. Antrosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti sidabro, trečiosios – bronzos medaliais. Visoms komandoms įteikti šakočiai, o žaidėjams – ir spalvingi „AAM aktualijų“ 2016 m. kalendoriai.

Turnyro apdovanojimų ceremoniją vainikavo torto su turnyro atributika ragavimas, šampano taurė.

Atsisveikindami žaidėjai ir komandų gerbėjai vieni kitiems sakė „ iki pasimatymo kitais metais“, o mes dėkojame visų įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovams už dalyvavimą turnyre.

Romas DIKČIUS

 

Turnyro nugalėtoja – UAB „Grant Thornton Rimess“ komanda.

 

Geriausia žaidėja – Agnė Kalvaitytė.

 

Geriausias žaidėjas – Saulius Čereška.

Turnyro naujokė – UAB „Sostinės apskaita“ komanda.

 

Daugiau turnyro akimirkų galėsite pamatyti „AAM aktualijų“ svetainėje adresu www.aktualijos.lt skyrelyje „Nuotraukų galerija“.


Taip pat skaitykite

Komentarai

Prenumerata Prenumeruokite internetu ir sutaupykite!

SUKŪRĖ A-GAIN © UAB „Apskaitos ir audito žinios“. Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti ir platinti galima tik gavus raštišką UAB „Apskaitos ir audito žinios“ sutikimą.